Opel corsa d | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel corsa d,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel corsa d Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:43 Shitorja ,

Opel Corsa D 1.4,Benzin

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:18 ,

OPEL CORSA - D 1.3 DIESEL RKS - 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:03 ,

Opel Corsa D 1.3 CDTI

Histora e veturës

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:31 ,

OPEL CORSA 1.3CDTI 2011 ECOFLEX

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:00 ,

OPEL CORSA D 1.3 DIESEL. VITI 2011

Histora e veturës

4 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:24 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI - DIESEL - FACELIFT - 2012

Histora e veturës

5 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:56 ,

Shitet --Opel corsa D 1.4B viti 2010

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:29 ,

Opel Corsa D 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:30 ,

Opel Corsa 1.4I 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:51 ,

OPEL CORSA 1.3 D VITI 2010

Histora e veturës

4 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Tet 21:49 ,

opel corsa d

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 18:09 ,

opel corsa d mp3 cd

Histora e veturës

60 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Tet 17:59 ,

BMW 116 D (F 20/F21)

Histora e veturës

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Tet 20:45 ,

SHITET Opel Corsa ecotec

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Tet 14:19 ,

Opel Coraa 1.3dizell ECO Flex 2011 PA Dogan

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 00:00 ,

Opel Corsa 1.4 model D

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 17:36 ,

BMW 318 D DPF E90

Histora e veturës

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Tet 17:15 ,

BMW X5 x DRIVE 40 D

Histora e veturës

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 20:39 ,

OPEL CORSA D 2010 1.3CDTI ECO FLEX 1VIT RKS

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Tet 12:26 ,

OPEL CORSA D

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Sht 10:18 ,

Land Rover FREELANDER 2 TD4 SE

Histora e veturës

8 399 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 09:27 ,

Opel corsa D

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Sht 02:30 ,

Opel Corsa D

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 20:53 ,

Opel Corsa d

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel corsa d | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione