Opel frontera | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 22:45 ,

Gjip Mazda cx7 4x4, 8 muaj Rks

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:50 ,

Gjip Mazda Cx7 ,2.2 diesel ,vp2011,8 muj Rks

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:31 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 08:18 ,

Opel frontera

Viti: 2000
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Jan 15:31 ,

Shitet Opel Frontera 2.0 benzin

Viti: 1995
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
13 Jan 17:44 ,

KIA Sorento -FULL EKSTRA-

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Jan 20:57 ,

Opel frontera

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Jan 15:55 ,

Shitet Opel Frontera 2.8 diesel

Viti: 1996
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Jan 22:18 ,

Opel frontera

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 19:39 ,

Opel Frontera

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 21:11 ,

Opel frontera 4x4

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 15:47 ,

Opel Frontera

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 13:28 ,

Opel frontera 4×4

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 11:46 ,

Shitet opel Frontera 2.0

2 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 20:15 ,

Opel frontera

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Dhj 21:08 ,

Banese me qira te posta e madhe ne Daradani

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5


Në fillim