Opel korsa | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 12:45 ,

Merceds Vito 112 CDI AUTOMATIK 1 vjet rexhistrim

2 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:57 ,

Opell Korsa 1.4 Benzin Rks 1994

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:04 ,

Opell Korsa 1.4 Benzin Rks 1994

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:31 ,

Opel Korsa 1.7 Dizell

3 050 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 18:20 ,

Opel Korsa C 1.3 Tdci

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:55 ,

Motorr.2.5.dizell.mercedes.124.190.200.250.c.klas

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:54 ,

Shes pjes per mercedes 124.200sh.250sh.300sh

15 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 14:54 ,

Fara.drita.shtopa..per mercedes. 124.200.250.300.

15 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:53 ,

Kry.t.vollanit.hidraulik.per.mercedes.124.190.250

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:52 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:52 ,

Diferencjall.per.mercedes 124.190.200.250.300.etj

60 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 14:51 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.124. 200.sh.250.sh 300.sh

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:20 ,

Shitet shtepija ne prizeren me 4 ari oborr

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 08:52 ,

Opel

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Tet 07:24 ,

Motorra.1.9.dizell.per vw.Golf.2.3.kombi.t2.t3.etj

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 19:08 ,

Opel corsa 1.4

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Tet 19:23 ,

Opel korsa B

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Tet 18:15 ,

Mercedes-Benz

Viti: 70-at
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
07 Tet 16:03 ,

Matorra(1.9.dizell).per.golf.2.3.jeta.kombi.t2.t3.

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:48 ,

Matorra.1.9.dizell.per.gollf.2.3.kombi.t2.t3.etj.

400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:38 ,

U shit flm

800 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:18 ,

U shit u shit flm

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:16 ,

U shit

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:15 ,

U shit

650 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:07 ,

Jan shit flm merrjepe

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:06 ,

Jan shit

50 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:04 ,

Jan shit

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:03 ,

U shiten

120 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 14:39 ,

Blejm.VW.golf.2.3.jeta.pasat komba.t2.t3.t4.etj

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 14:24 ,

Opel korsa B me KLIM

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 11:00 ,

Vallan.shum i rujtun Per mercedes 190.124.250.etj

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Tet 20:53 ,

Shes opel korsa 1.4 benzin. 8 muj regjistrim.

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 18:49 ,

Shes opel korsa 1.4 benzin. 8 muj regjistrim.

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 17:45 ,

u shittt OPEL KORSA 1.2 euro4

910 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 13:44 ,

shes smart

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 10:05 ,

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Sht 11:59 ,

Blej Vetura Pa Dogan

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Sht 20:39 ,

Opel Korsa AUTOMATIK

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 19:56 ,

Opel Corsa benzin

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 23:46 ,

Opel Kotsa C

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 15:46 ,

0000

160 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999


Në fillim