Opel movano | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 20:05 ,

Mercedes Sprinter 413CDI DUPLLAK KORP 13.4M 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:04 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPLLAK FRIGO-32 ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:53 ,

U Shit Flm MerrJep

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:39 ,

Shitet Kombi Opel Movano 2006 Pa Dogan nga Zvicra

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:05 ,

Opel Movano Automatik 2009 Me Dogan ����

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:34 ,

Opel vivaro 2010 maxi, nderrim

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:33 ,

OPEL MOVANO F3500 URGJENT!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:09 ,

Opel Movano 2.5

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Sht 08:21 ,

Citroen Berlingo Pa Dogan ��������

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Sht 08:51 ,

Shitet passat B7 2.0 4 motion 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 18:42 ,

OPEL MOVANO 2.5cdti

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Sht 15:33 ,

Opel Movano

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Sht 14:25 ,

OPEL MOVANO 2.5cdti

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Sht 18:29 ,

Shes kombi

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 03:16 ,

Kombi opel movano

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 12:59 ,

Furgon Opel Movano 2007 18+1

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Gush 22:13 ,

Kombi opel movano

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 15:11 ,

Kombi opel movano

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 21:23 ,

Kombi opel movano

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 14:38 ,

Shitet Opel Movano 2012 sapo ardhur nga Zvicra

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 14:41 ,

Opel movano kombi

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 11:51 ,

Opel movano kombi

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 21:02 ,

Opel movano-Transporter

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 11:51 ,

Shitet opel movano 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 22:47 ,

Opel Movano 2.5 tdi viti 2005 i doganuar

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 08:12 ,

Shitet ose ndrrohet Opel Movano 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Maj 17:03 ,

Opel movano 2.5 dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 20:46 ,

Opel Movano

1 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 19:41 ,

opel movano

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 20:43 ,

shitet nderrohet opel movano

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 16:11 ,

Fellga per MERCEDES .VW PASAT Golf etj.urgjend

45 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Mar 09:28 ,

Shes Kombi Opel Movano ngjendje te rregullt.

4 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 08:22 ,

Opel Movano

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 10:31 ,

Shes Kombin Opel Movano-Dsapoardhur nga Zvicrra

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 21:41 ,

22

22 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Dhj 22:10 ,

Opel Movano

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 18:57 ,

Opel movano

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 21:22 ,

Shes kompi opel movano 2.5 tdi

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999


Në fillim