Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel vectra dizell viti 2005 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Makina , 36

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel vectra dizell viti 2005,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel vectra dizell viti 2005 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:29 Vetura , Prishtinë

Shes audi a3

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 20:35 Vetura , Prishtinë

BMW 120D FULL EXTRA 2.0 DIZELL

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 18:56 Vetura , Prishtinë

Passat 2.0 tdi a dogan 2005

1 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 15:26 Vetura , Ferizaj

Shitet pikapi Fiat scudo

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 02:43 Vetura , Prishtinë

Vectra 1.9 Dizell Viti-2005

2 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 11:44 Vetura , Prishtinë

Shitet Suzuki Grand Vitara

2 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Qer 13:45 Vetura , Klinë

Shes opel vectra

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 18:45 Vetura , Prishtinë

Audi a6 3.0 tdi pa dogan

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 18:44 Vetura , Prishtinë

Shes Opel Vectra Dizell Automatik

2 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Nën 11:43 Vetura , Prishtinë

Touran 1.9 tdi pa dogan

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 08:34 Vetura , Drenas

Opel vectra

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 11:13 Vetura , Prizren

Volvo

4 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 18:17 Vetura , Prizren

Volvo

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 15:41 Vetura , Pejë

Opel Meriva 1.7 CDTi Ti-kuqe Ecotec

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 10:57 Vetura , Rahovec

Shitet Caddy 2.0 SDi

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 18:02 Vetura , Rahovec

Caddy 2.0 SDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 23:03 Vetura , Prishtinë

bmw x5 3.0 dizel pa dogan anglez

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Korr 10:05 Vetura , Prishtinë

golf 5 1.9 tdi pa dogan

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 11:32 Vetura , Pejë

Opel Vectra

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 00:46 Vetura , Pejë

Opel Vectra

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Qer 18:14 Vetura , Pejë

Opel Vectra 2.2 Dizell

2 599 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 21:02 Vetura , Fushë Kosovë

pikap ford

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Maj 00:53 Vetura , Gjilan

Shitet Renault Laguna viti 2005 1.9 dizell

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Maj 10:11 Vetura , Prishtinë

Shitet Ople Vectra 1.9 dizell

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 12:18 Vetura , Lipjan

SHITET OPELL VEKTRA 1.9

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 12:50 Vetura , Prishtinë

pezho 407 dizell pa dogan tel 044 11 30 16

1 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 18:12 Vetura , Shtime

Shes/ndrrohet opel vectra C 1.9 tdci 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Nën 22:27 Vetura , Pejë

Shitet Passat 1.9 Dizell 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 12:12 Vetura , Pejë

Passat 1.9 Dizel 2005

3 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 21:49 Vetura , Gjilan

Citroen 1.6 HDI C5 Dizell 2005 U Shit 2800 Euro

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 18:33 Vetura , Prishtinë

U shit bishaa

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 15:17 Vetura , Prizren

Opel vectra 2005 , 2 mije euro, rks, urgjent!

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 16:25 Vetura , Ferizaj

Opel vectra 1.9 ccdi dizell viti 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 23:09 Vetura , Prishtinë

Opel Vectra 1.9 dizell ardhur nga jasht

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel vectra dizell viti 2005 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione