Opell | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opell,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opell Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:15 ,

Opell astrag rks 6 muj klim etj

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:13 ,

OPEL ASTRA G2.0 DTI ME KLIM VITI 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:11 ,

Zafira dizell 2.0 regjistrim 10 muj

2 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:02 ,

OPELL ASTRA 1.7 RKS 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI ECO TEC KLIMATRONIK RKS 2005

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN 8-MUAJ RKS 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:40 ,

Opell kombo 2003 me dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:22 ,

SHITEN GOMAT ME BANDASHA 31X10.5R15 ME 6 VRIMA

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:22 ,

Motorr te opel omegav

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:21 ,

Opel omega urgjent

460 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:11 ,

Opell corsa Automatik me klim 94mi

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 08:09 ,

Opell combo pikap caddy cady me klim 1.7 Dti

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:07 ,

Opell combo pikap caddy cady M

2 050 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:05 ,

Motorr. 2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

320 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:04 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizeren me 4 ari oborr

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:03 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

85 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:10 ,

Opell

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:38 ,

Shitet opel Zafira

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:06 ,

OPEL MERIVA 1.7CDTI AUTOMATIK POSAARDHUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:06 ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI NGA GJERMANIA 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:39 ,

OPEL-VECTER(RKS-7-MUJ)

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:20 ,

Opell korsa 1.2 benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:50 ,

CITROEN JAMPY 2.0HD

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:34 ,

opell corza

430 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:23 ,

OPELL ASTRA 1.8 B AUTOMATIK RKS VITI 2004

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:55 ,

Opell corsa 1.0 benzin vp 99 rks 7 muj

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:13 ,

Shes opell vectra gt

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 ,

Shitet Opell Meriva

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 13:43 ,

Shitet Opell Vektra

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:20 ,

OPELL ASTRA 1.7 RKS 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:18 ,

Shitet ndrrohet vetra

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:14 ,

Shitet ndrrohet vetra

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:29 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI SW / ME DOGAN+ HOMOLOGIM

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:56 ,

Opell Astra 1.6

2 850 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:27 ,

Vw crafter 2.5 tdi targa te huaja dupllo goma 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:11 ,

Opell corsa 1.3 cdti 2011 iposadoganuar

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:41 ,

Opell Corsa E

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 10:07 ,

Fellne per vetura 14she 5shtrafa

110 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:29 ,

Shrs Pjes Per Opell Corsa B 1.5 Turbo Dizell 99

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:23 ,

SHITET OPELL ASTRA H 1.9 CDTI VITI 2009

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opell | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione