Pajero | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pajero,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pajero Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:49 ,

Fiat Bravo 1.6 jtd 6 shpejtesi 2008

4 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

Renault Megane 1.6 benzin 94000km RKS

4 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:28 ,

SHITEN GOMAT ME BANDASHA 31X10.5R15 ME 6 VRIMA

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:26 ,

Mitsubishi Pajero 4x4 Dizel Pa Dogan Off Road

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 19:02 ,

Shes Mitsubishi Pajero 3.2

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:25 Shitorja ,

MITSUBISHI PAJERO SPORT 2.5TDI 2005 RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 15:19 ,

mitsubish pajero

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Qer 08:20 ,

PJES PER MITSUBISHI PAJERO 3.2 DI-D AUTOMATIK

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Qer 08:18 ,

PJES PER MITSUBISHI PAJERO 3.2 DI-D AUTOMATIK 4X4

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Qer 14:17 ,

PoE IP Camera e jashtme 8MP 4K UHD, Dhuratë 32GB SD Card

79 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
09 Qer 07:40 ,

Per pjes Mitsubishi Pajero Pinini

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Qer 14:58 ,

Mitsubishi Pajero 3.2 DID 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 07:21 ,

Mitsubishi pajero Pinin Automatik i aksidentuar

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 11:11 ,

Mitsubish Pajero 2.8 Dizel

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 08:01 ,

Mitsubishi Pajero Sport

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Qer 08:01 ,

Mitsubishi Pajero Sport

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Qer 20:18 ,

Mitsubishi pajeri did

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 19:50 ,

Daihatsu rocky 2.8 turbo dizel

3 900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 00:41 ,

PJESE PER MITSUBISHI DID 3.2 -2003-4

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Maj 20:29 ,

Mitsubishi

6 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 13:31 ,

Mitsubishi Pajero 3.5i 2002 Automatik 10 Muaj RKS 4X4

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 13:31 ,

Mitsubishi Pajero 2.8 TDI 1997 4x4 Off Road

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 13:28 ,

Mitsubishi Pajero 3.0I 2002 AUTOMATIK RKS 4X4 7 Ulse

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 12:38 ,

Opel Corsa - E 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Maj 09:27 ,

mitsubishi pajero 2.8 4x4 Dizell 2000

4 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 10:45 ,

Shitet Daihatsu Rocky

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Maj 01:11 ,

Mercedes-Benz ML 350 Blutec 4matic edition1

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Maj 10:03 ,

Mitsubishi Pajero 3.2 dizel 7 ulse RKS 11 muj

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 16:58 ,

mitsubishi pajero

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Pri 20:46 ,

mitsubishi pajero 3.2 dizell

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 15:41 ,

VW Touran 2.0tdi DSG

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 14:17 ,

VW POLO 1.2B

2 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 23:04 ,

mitsubish pajero

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 02:22 ,

Shitet Audi A3 S-line

14 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 01:39 ,

Mitsubishi Pajero 2.5

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:06 ,

Daihatsu Rocky

5 000 EUR

09 Pri 12:04 ,

Shitet Mitsubishi Pajero 3.2 DID

11 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 08:36 ,

Mitsubishi Pajero 2.5

4 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 05:34 ,

Mitsubishi pajero 4x4

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 15:00 ,

MITSUBISHI PAJERO SPORT 2.5TDI 2005 RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 21:52 ,

Mitsubish Pajero 2.5 Turbo

1 950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 13:24 ,

MITSOBISHI PAJERO

4 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 12:44 ,

Micubish pajero 2.5 turbo

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Mar 16:16 ,

Shitet Mitsubishi pajero L200.

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pajero | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione