Paleta | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

21 Sht 12:01 ,

Paleta

12 EUR

24 Qer 18:02 ,

Volkswagen T5 1.9 Tdi 2006 (Me dogan)

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

  • Paleta në kategorinë All Category
  • Paletar në kategorinë All Category
  • paletar në kategorinë All Category
  • Paleta në kategorinë Vendbanime
  • Paletar në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • Paleta në kategorinë All Category
  • paleta në kategorinë Makina dhe Inventarë
  • Paleta në kategorinë Makina
  • Paletar në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Paleta në kategorinë Materiale për ndërtim

Në fillim