Parket | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Dje 22:58 ,

Leshohet Banesa ne Qender me Qera te Qafa

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

  • Parket në kategorinë All Category
  • Parket në kategorinë Materiale për ndërtim
  • Parket në kategorinë Materiale për ndërtim
  • parket në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • Parket në kategorinë Materiale për ndërtim

Në fillim