Pasad | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pasad,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pasad Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:20 ,

Shes Pasad 1.9 dizel

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 21:00 ,

Pasad viti 2012 rks

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 19:49 ,

Bmw 3.0 dizel tds automatik pa dogan

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 13:30 ,

Shes pasad 1.9 tdi

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
07 Qer 00:16 ,

Mercedes e 220 cdi pa dogan

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 21:14 ,

PASAD 2.0 TDI AUTOMATIK I DOGANUAR����

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 08:57 ,

Golf 4 1.9 tdi pa dogan

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 23:02 ,

Golf 4 1.9 tdi di kuqe rks 5 muj

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 02:25 ,

Opel astra pikap 1.9 dizel pa dogan

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 02:51 ,

Corsa 1.7 dizel pa dogan

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 01:20 ,

Skoda 1.9 tdi 4x4 6 shpejci pa dogan

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 11:33 ,

Golf 4 1.9 tdi rks 7 muj

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 08:33 ,

Opel corsa 1.7dizel pa dogan

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Pri 15:54 ,

Mercedes e 280 cdi pa dogan

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 10:14 ,

Bora 1.9 tdi me klim pa dogan

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Mar 17:37 ,

Mercedes c 220 cdi pa dogan

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 13:29 ,

Ford fiesta 1.3 benzin pa dogan

300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Mar 14:40 ,

golf 3 1.9 dizel pa dogan

650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 15:37 ,

bmw 320 2.0 dizel rks m performance

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 22:58 ,

shitet ndrrohet

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 12:58 ,

golf 3 1.9 tdi 81 kw pa dogan

750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
01 Mar 06:37 ,

shiten fellnet per bmw borber nr 16

110 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 19:22 ,

opel corsa 1.7 dizel me klim pa dogan

1 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Shk 17:41 ,

fiat punto 1.2 benzin pa dogan

600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Shk 17:31 ,

mercedes 200 dizel pa dogan 044 11 30 16

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 21:58 ,

caddy 1.9 tdi pa dogan

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 07:58 ,

golf 3 1.9 turbo dizel pa dogan nga slovenia

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Shk 18:58 ,

fiat punto 1.9 jtd dizel pa dogan

900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Shk 18:57 ,

reno megane plin benzin pa dogan plinin dizne

450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Shk 18:57 ,

shiten pezhojat 1.4 benzin pa dogan

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Shk 18:57 ,

passat 2.0 gti benzin pa dogan

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Shk 18:57 ,

golf 2 1.6 dizel pa dogan

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Shk 10:19 ,

golf 3 1.8’benzin pa dogan

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Shk 11:28 ,

drita stopa per golf 7 mask dekoruse dhe vetulla

420 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Shk 12:34 ,

opel astra 1.7 pa dogan 6 shpejci

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Shk 11:50 ,

kombi t2 1.9 tdi matorin e ri pa dogan

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Shk 11:32 ,

Ford fiesta pikap 1.4 dizel pa dogan

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 19:45 ,

mercedes e270 cdi automatik avantgarde pa dogan

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Jan 20:14 ,

Shitet ndrrohet me opell aster sharan pasad

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Jan 17:59 ,

opel astra 2.0 dizel pa dogan

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 23:03 ,

bmw x5 3.0 dizel pa dogan anglez

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pasad | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Pasad Pasad PASAD

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione