Pasat 2003 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Makina , 310

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pasat 2003,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pasat 2003 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:57 ,

Opel Astra

1 777 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:05 ,

Renault Megane 1.5 dci Dizel 2003.

2 050 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:27 ,

Shitet GOLF IV TOP

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:37 ,

VW PASAT 1.9 TDI MANUAL 10 muj RKS

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:03 ,

Pasat 1.9 TDI, 74 Kv, Viti 2003, Klim Tronik, Bord, Rks.

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 18:27 ,

Pasat 1.9 tdi 2003

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 03:39 ,

SHES PASSAT 1.9 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 12:23 ,

Pjes per Golf 4 1.9 Sdi 2004

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 22:20 ,

SHES PASAT 1.9 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 22:20 ,

SHES PASAT 1.9 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 22:07 ,

SHES PASAT 1.9 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 22:07 ,

SHES PASAT 1.9 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 22:07 ,

SHES PASAT 1.9 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 22:07 ,

SHES PASAT 1.9 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 21:59 ,

SHES PASAT 1.9 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 21:59 ,

SHES PASAT 1.9 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 21:50 ,

SHES PASSAT 1.9 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 11:01 ,

PASSAT 1.9 T(DI) VITI 2003 PA DOGAN

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 02:05 ,

Shes Pasat 1.9 TDI DI te kuqe vp 2003 rks 7 muj

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 12:29 ,

SHES PASAT B4 DIZEL 1.9 VITI 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 16:57 ,

pjes per pasat 2002 1.9 tdi i ardhur nga jasht

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Pri 20:06 ,

Pasat 1.9TDI Automatik RKS

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 18:34 ,

Mercedes C220

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 08:33 ,

Opel corsa 1.7dizel pa dogan

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Mar 15:57 ,

Shes pasat 1.9 tdi automatik

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 17:37 ,

Mercedes c 220 cdi pa dogan

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 14:09 ,

Urgjent 1 vit rks dizell gjende perfekte

2 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 01:09 ,

Flm u shit .

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 18:32 ,

Pasat b5 1.9 viti 2003 automatik rks 8 muj gjendje te regula

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 13:52 ,

Pasat 2003

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Mar 01:05 ,

PASAT 1.9 TDI -74 KV, VITI 2003, BORD KOMPJUTERIK, KLIM TRON

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 18:44 ,

Shitet Peugeot 206, 1.4 HDI

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pasat 2003 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

pasat 2003 pasat 2003 Pasat 2003

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione