Pasat 3c | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 16:38 ,

Passat 3c 2.0

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:33 ,

mercedes e 220 automatik 2011 rks 7muj full tiptop

10 700 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999


Në fillim