Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pasat 3c motorr | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pasat 3c motorr,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pasat 3c motorr Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:44 Të tjera , Mitrovicë

Biqiklet elektrike origjinale.

580 EUR

Dje 10:57 Moped (nën 50cc) , Ferizaj

Skuter Elektrik

799 EUR

Dje 10:57 Vetura , Ferizaj

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:52 Vetura , Kastriot

Shkoda oktavia 1.6 tdi viti 2015

8 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 10:49 Vetura , Prishtinë

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2010

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 02:10 Vetura , Gjilan

SHES NISSAN ALMERA 2.2DCI VITI 2003 11RKS

1 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 21:25 Vetura , Gjilan

PIKAPI PEUGEOT EXPERT 2.0 HDI 2010 -me klim

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Dhj 08:01 Telefona celular , Prishtinë

Huawei p40 pro

380 EUR

03 Nën 20:09 Vetura , Prishtinë

Bmw 120 dizel bejm edhe ndrrim

5 999 EUR

21 Tet 11:06 Vetura , Prizren

Fellne R 16 .me.5.shtrafa.per audi vw etj

130 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 16:44 Servis për makina , Gjakovë

Pasat 3C

7 200 EUR

05 Maj 16:04 Vetura , Pejë

Passat 3c 2.0TDI, 1Bregasne ,1Vit rks

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 15:27 Vetura , Drenas

Kombi T4

2 600 EUR

29 Jan 19:33 Vetura , Gjilan

Motorr past 3c

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 23:16 Vetura , Gjakovë

Vw Pasat 3c viti 2006 gjendje shum shum te mire

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 22:28 Vetura , Prishtinë

Shes ose ndrroj Pasat 3C automatik DSG

5 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 19:30 Vetura , Prishtinë

Passat 3c 13 09 2010 DSG ushit e gzoft

7 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 14:42 Vetura , Prizren

Pasat 3C 2009

5 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 19:47 Vetura , Vushtrri

SHES PASAT 3C 2.0 TDI 2009 PA DOGAN 170 PS

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 20:52 Vetura , Besianë

Pasat 3c

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 18:20 Vetura , Ferizaj

Shes Pasat 3c 2.0

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 12:36 Vetura , Ferizaj

Wv passat 3c 2.0 tdi DSG 2009 zvicrra me doga

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pasat 3c motorr | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione