Pasat B7 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pasat B7,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pasat B7 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:40 ,

Passat 3c DSG viti 2008 rks 2.0 TDI AUTOMATIK

Histora e veturës

6 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:14 ,

Mercedes GLK 220 CDI blueefficent

Histora e veturës

11 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:57 ,

Shes Pasat b7 2.0 dizell

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:47 ,

SHES MERCEDES VITO 109 CDI 2007 PA DOGAN

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:45 ,

BMW SERIE 5 - 530d - XDRIVE

Histora e veturës

33 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:01 ,

shitet Pasat B7 2014 Automatik

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:20 ,

Pasat b7 blumotion

Histora e veturës

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 11:35 ,

Pasat b7 1 pronar ne Kosov vet e kam pru

Histora e veturës

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Sht 08:54 ,

Pasat B7 2.0 vp 2014

Histora e veturës

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 14:45 ,

Pasat b7 blumotion Highline pa dogan

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 18:06 ,

OPEL AGILA - ECO FLEX - VITI 2011 - KLIM - RKS -

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Gush 16:24 ,

Pasat B7

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 00:34 ,

Passat B7 2011

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 19:54 ,

Pasat b7

Histora e veturës

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Gush 17:25 ,

Shitet pasat b7 dizell automatik

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 23:39 ,

Shitet pasat B7 automatik 2.0 viti 2013

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 21:39 ,

Shitet Pasat B7 2.0 per arsye mos perdorimi

Histora e veturës

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 14:16 ,

Shitet Pasat B7

Histora e veturës

8 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 19:38 ,

Shitet passat b7 tdi 2013

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 19:03 ,

VW PASAT B7 2,0 TDI AUTOMATIK

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 13:21 ,

Shitet passati 2.0 dizel

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pasat B7 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Pasat b7 në kategorinë Vetura | Peugeot | 206
  • pasat b7 në kategorinë Vetura | Peugeot
  • Pasat b7 në kategorinë Makina
  • pasat b7 në kategorinë Vetura | Audi | A3
  • pasat B7 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Touran
  • Pasat b7 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • pasat b7 në kategorinë Vetura | Opel | Astra
  • Pasat b7 në kategorinë Vetura | Audi
  • Pasat b7 në kategorinë Vetura | Ford | Transit
  • Pasat b7 në kategorinë Vetura | Jeep

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione