Pasat B8 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pasat B8,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pasat B8 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:36 ,

Passat 3c DSG viti 2008 rks 3muj

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:36 ,

Golf 6 2.0 tdi hajllajn viti 2009 rks posa servisum komplet

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:36 ,

Golf 6 2.0 automatik DSG viti 2012 me dogan homologim

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:24 ,

Pasat B8 2.0.2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 17:45 ,

OPEL MERIVA - 1.7 DIZELL MOTOR JAPAN - KLIM - 2004 - RKS -

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:45 ,

MERCEDES BENZ - E220 DIZELL CDI - AUTOMATIK 8G - VITI 2011 -

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:45 ,

BMW 530D GT - VITI 2010 - AUTOMATIK 8G - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:07 ,

Pasat 2.0 tdi DSG Anglez

6 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:53 ,

Iveco frigorifer

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 21:37 ,

Shes ndrroj golf 6 2.0 tdi 140 ps

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 09:36 ,

VW PASAT 2.0 TDI AUTOMATIC DSG VP 2015

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 14:24 ,

LTE CPE 4G Router me kartë SIM, WAN, LAN, Wi-Fi, 300Mbs

79 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Qer 23:36 ,

Pasat B8

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Qer 12:57 ,

WV Pasat 1.6 TDI Blue Motion Fullll Opcione''

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 13:01 ,

Shitet pasat b8 2016 automatik

114 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 11:07 ,

Pasat B8 2.0 Dizel 2015

12 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 23:08 ,

Pasat B8 2.0Tdi Bluemotion (Dsg)

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 01:03 ,

VW PASAT B8 2.0 TDI AUTOMATIK DSG VP 2015

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 11:29 ,

PASSAT B8 2.0 DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 09:53 ,

SHITET NDRROHET ME BANES NË PRISHTINË

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 19:02 ,

Shkoda oktavia viti 2015 regjistrim 1vit plot i posa servisu

7 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 12:59 ,

Honda CBR 600 F4i

2 700 EUR

Viti: 2001
01 Mar 18:40 ,

SHITET PASAT B8 1.6 disel 2 te kuqe RKS I PAR NE KS

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 20:19 ,

Braniku sport - Ford Fiesta mk5

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Shk 11:35 ,

Shitet pasat b8 81.000km disel2.0

23 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Shk 21:52 ,

Radio CD me NAVIGACION .DVD.orginal VW

177 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 20:44 ,

Passat b8

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 00:01 ,

Shitet pasat b8 4motion

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 02:24 ,

peugeot 3008 viti 2011 2.0 HDI RKS 7 MUJ URGJENT

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 21:19 ,

PASAT B8

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 13:50 ,

Pasat B8 2018 R-line - Full Extra

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 23:34 ,

Pasat B8 2.0 DSG Highline Virtuel me Dogan

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Nën 23:34 ,

Pasat B8 2.0 DSG Highline Virtuel me Dogan

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Nën 23:34 ,

Pasat B8 2.0 DSG Highline Virtuel me Dogan

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Tet 01:16 ,

Ford Fiesta 1.6 16V Sport /Klim/ABS

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pasat B8 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

pasat b8 Pasat B8 Pasat b8 Pasat b8 Pasat b8

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione