Pasqyre | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pasqyre,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pasqyre Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Qer 17:08
Linku:
,

Ford Fiesta 1.25 benzin viti i prodhimit 2012

4 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:12
Linku:
,

Shitet Passat CC

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 13:37
Linku:
,

BMW 535 xDrive M paket Facelift

24 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 23:07 ,

Golf 3 1.9 Dizell Rks 20.10.2021 BojmNdrrim

1 450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:04 ,

Volvo S60 R Design 1.6D Drive

15 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:04 ,

Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:52 Shitorja ,

Audi Q5 3.0 Quattro 2x S-line

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:37 ,

Polo

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:34 ,

PASSAT 1.9 TDI 74 KW 4 MUJ REGJISTRIM

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:28 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:19 ,

Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:18 ,

Opel Meriva 1.7 Cdti, viti 2005, rks 9 muj

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:01 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI - KLIMATRONIK - 6 SHPEJTSI - TEAM - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 ,

GOLF 4 1.9 TDI 66 Kw PA TKUQE - SERVISET E KRYME “ GOGI “

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:49 ,

Motorr te opel omegav

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:17 ,

Golf 7 2.0 Tdi Full ekstra 2013

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:15 ,

CITROEN C3 AIRCROSS - 2019 - 1.2 BENZIN RKS - 6.000 KM

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:15 ,

CITROEN C3 AIRCROSS - 2019 - 1.2 BENZIN - RKS - 6.000 KM

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:09 ,

Alfa romeo 1.9 dizell

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:05 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPELLKABIN ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:05 ,

VW Golf VI 1.6 DSG libra servisit

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:03 ,

Opel Insignia 2.0 CDTI 2011 RKS 12 muaj

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:58 ,

Golf 5

4 000 EUR

Sot 20:57 ,

Fiat punto

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:50 ,

VW Touran 2.0 TDI 2013 DSG Dogan+Homolgim

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:50 ,

VW Golf 7 1.6 TDI (I) 2013 Manual

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:50 ,

BMW 3 2.0 Dizel 2014

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:50 ,

Opel Zafira 2.0 CDTI 2013 Pa Dogan

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:43 ,

PEUGEOT 508 2.0 HDI AUTOMATIK FULL I DOGANUAR 2012

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:43 ,

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 HDI I DOGANUAR 2013

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:43 ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI TABELA RKS 5 DYER 2010

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:43 ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI TABELA RKS 2010

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:43 ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 166.000 KM I DOGANUAR 2012

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:43 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:43 ,

MERCEDES C300 CDI FACE LIFT 4MATIC AUTOMATIK I DOGANUAR 2012

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:43 ,

SEAT LEON FR 2.0 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:43 ,

VW TOURAN 1.6 TDI DSG AUTOMATIK 7ULSE I DOGANUAR 2012

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:43 ,

SEAT LEON 1.9 TDI TABELA RKS 2010

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:43 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI I DOGANUAR 5DYER 2012

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:43 ,

PEUGEOT 508 1.6 HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:43 ,

PEUGEOT 207 SW FACE LIFT 1.6 HDI I DOGANUAR 2012

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:43 ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTI I DOGANUAR 2012

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:43 ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 167.000 KM I DOGANUAR 2012

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:30 ,

Shes Mercedes E220 EVO CDI Automatik Rks 2 Muj 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 ,

PEUGEOT 307 DIZELL 2.0 HDI

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:23 ,

Mercedes Vito 111cdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:07 Shitorja ,

Tauran 2.0 Tdi Automatik viti 2006 7 ulse rks

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 ,

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN RKS - 2004

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pasqyre | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

pasqyre Pasqyre

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione