Passat | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 20:41 ,

PASAT 2013 2.0 DIZELL AUTOMATIK 1 VIT RKS

11 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:41 ,

Shitet vetura Chevrolet Sparks 2010

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 20:37 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI ECO FLEX / ME DOGAN

5 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:37 ,

SEAT LEON 1.6 TDI 2013 / ME DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:37 ,

BMW 320D 184ps FACELIFT 2010 / ME DOGAN

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:37 ,

BMW X1 2012 X-Driver I Doganuar ����

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:37 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI / 2016 / ME DOGAN

6 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:36 ,

BMW 118D AUTOMATIK 2017 / FULL EXTRA / ME DOGAN

15 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:36 ,

BMW X1 20D X-DRIVE AUTOMATIK / FACELIFT 2012 ����

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:36 ,

OPEL CORSA E 1.3 CDTI 2015 / 4 DYER / ME DOGAN

6 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:35 ,

MERCEDES C220 CDI FACELIFT AUTOMATIK 7G TRONIC

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:32 ,

AUDI A6 2.4 BENZIN RKS MANUEL 2005 - FULL EXTRA

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:31 ,

VW Passat 2.0TDI Highline 4motion-190 PS-LED-DSG-nga Zvicra

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:30 ,

SHES PASSAT 1.9 TDI AUTOMATIK RKS 1VIT

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:30 ,

PASSAT CC 2.0 TDI DSG

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim