Passat 1.9 tdi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat 1.9 tdi,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat 1.9 tdi Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:25 ,

Pasat 1.9 Tdi viti 2001 RKS 1 vit

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 23:10 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 11:50 ,

Passat 1.9 tdi 1tkuqe 110ps rks 18.12.2021 boj ndrrim

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 23:47 ,

VW PASSAT B7 2012 - 2.0 TDI BLUEMOTION - AUTOMATIK

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 13:42 ,

Ww Passat

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 11:05 ,

Shitet Passat 1.9 TDI - 2002

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 02:51 ,

Corsa 1.7 dizel pa dogan

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 21:07 ,

Audi A3 Sportback 1.9 TDI DSG 2010

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 20:31 ,

Passat 3 1.9 TDI RKS I Skaduar Pa Denime Perkthimi Meniher

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 16:41 ,

Kombi T5 1.9 TDI MAX

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 15:18 ,

Shitet passat 1.9 TDI

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
08 Maj 12:38 ,

Vw Passat 1.9 TDI 4Motion 6 shpejtsi model 2005

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 12:25 ,

Vw Passat 1.9 TDI 4Motion 6 shpejtsi model 2005

4 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 12:24 ,

Vw Passat 1.9 TDI 4Motion 6 shpejtsi model 2005

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 01:59 ,

Pasat 2 shes/ndrroj

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Maj 18:04 ,

Passat b5

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 21:30 ,

Shitet Passat

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 21:29 ,

Shitet Passat

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 16:38 ,

Passat 1.9 TDI 131 PS

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 12:05 ,

Passat 1.9 TDI 131 PS

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 02:49 ,

Opel astra pikap 1.9 dizel pa dogan

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 22:50 ,

VW Passat 1.9 TDI 2002- U SHIT!!!

3 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 16:03 ,

Renault Laguna 1.9 dci 2003

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Maj 18:19 ,

Passat 3 1.9 TDI Regjistrim i Skaduar Bejm Ndrrim

1 230 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 15:39 ,

Passat 1.9 tdi

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 12:49 ,

Fellne per mercedes nr 17

310 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Maj 12:48 ,

VW PASSAT 3BG 1.9 TDI 96kw VP.2003 AUTOMATIK RKS 1 VIT

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 10:26 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 15:14 ,

Passat 1.9 TDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 22:25 ,

PASSAT 1.9 TDI (I ) TKUQE 74 KW 7MUJ REGJISTRIM VITI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 18:54 ,

Shitet passat 3C

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 11:38 ,

PASSAT

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 17:38 ,

Pjese per kto lloje te veturave

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 14:43 ,

PASSAT

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 13:38 ,

Passat 1.9 tdi rks 1 vit me klim tempomat viti 96

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 13:26 ,

VW Passat

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 20:17 ,

Shes Passat 3C

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 14:12 ,

Passat 1.9 TDI 2kuqe

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 12:51 ,

U SHIITTT PASSAT 1.9 TDI 74 KW VITI 2004 RKS SENZOR

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 23:26 ,

PASSAT 1.9 TDI (I TKUQE ) 74 KW 7MUJ REGJISTRIM

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat 1.9 tdi | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione