Passat 2003 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 13:32 ,

Passat AUTOMATIK ***Nderrim***

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:09 ,

OPEL SIGNUM 2.2 DTI,RKS 7MUAJ, FULL EXTRA,VITI 2003

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:50 ,

Passat 1.9 T(DI) (AUTOMATIK)

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:17 ,

Passat 1.9 Dizel Automatik Tiptronic Vp 2003 Rks 9 Muj

3 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:17 ,

Passat 1.9 Dizel Automatik Tiptronic Vp 2003 Rks 9 muj

3 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:02 ,

Cabrio Renault Megane 1.9 Diesel 1 VIT RKS

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:01 ,

Renault Laguna 2.2 Diesel 2003 RKS

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:01 ,

Citroen c5 3.0 Benxin Automatik RKS

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 12:15 ,

Passat 1.9 Tdi 2003 6 Shpejtsi Highline Full Opsion

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 13:28 ,

mercedes e 270 cdi avantgarde automatik pa dogan

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 09:27 ,

ii'SHiTUR Passat 1.9TDI 2003 gjendje t'mire

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 18:52 ,

Passat 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 23:35 ,

opel korsa 1.7disel 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Jan 14:46 ,

Passat

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 10:18 ,

Passat 5 1.9 TDI

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Jan 23:19 ,

Shitet VW Passat Automatik

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:19 ,

Shitet VW Passat Automatik

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:19 ,

Shitet VW Passat Automatik

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:19 ,

Shitet VW Passat Automatik

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:19 ,

Shitet VW Passat Automatik

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:19 ,

Shitet VW Passat Automatik

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:19 ,

Shitet VW Passat Automatik

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:19 ,

Shitet VW Passat Automatik

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:19 ,

Shitet VW Passat Automatik

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:19 ,

Shitet VW Passat Automatik

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:19 ,

Shitet VW Passat Automatik

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:19 ,

Shitet VW Passat Automatik

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:19 ,

Shitet VW Passat Automatik

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:19 ,

Shitet VW Passat Automatik

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:19 ,

Shitet VW Passat Automatik

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:19 ,

Shitet VW Passat Automatik

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:19 ,

Shitet VW Passat Automatik

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:19 ,

Shitet VW Passat Automatik

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:19 ,

Shitet VW Passat Automatik

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:19 ,

Shitet VW Passat Automatik

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:19 ,

Shitet Passat Automatik

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 17:54 ,

Mercedes C220

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim