Passat 2003 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 11:48 ,

OPEL ASTRA G 2.0 DTI ULSE ME NXEMJE 10 MUJ RKS

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:35 ,

VW Passat 1.9 TDI 2003 ����

2 550 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14 ,

Golf 4 1.9 TDI Pacefic 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 ,

Passat 1.9 TDI 2003 Dizel 049459202

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:27 ,

Audi A4 1.8 turbo Automatik S-line Urgjent

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:28 ,

BMW X5 3.0 DIZELL AUTOMATIK RKS 2003

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:18 ,

VW Passat B5 1.9 TDI- (DI) Tkuqe

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:11 ,

VW POLO 1.4 BENZIN - RKS - 2004 - I RUJTEM

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:07 ,

VW POLO 1.2 BENZIN - RKS - 2004 - I RUJTEM

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:57 ,

Renault Laguna 1.9 DCI

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:27 ,

VW Passat 1.9 TDI i Regjistruar RKS (7 Muaj) -2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:36 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automatik EVO Motor

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 15:04 ,

Mercedes C220

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 14:21 ,

Passat 4 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 12:55 ,

wv passat 1.9 TDI 2003 automatik

3 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Sht 11:10 ,

VW Passat 1.9 Tdi 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 13:16 ,

Passat 1.9 TDI AUTOMATIK 2003 REGJISTRIM 1VJET

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 11:05 ,

VW Passat 2003 1.9 tdi 6 shpejci 10 muj rigjistrim

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Sht 11:47 ,

Opel Astra G

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 21:57 ,

VW Passat 1.9 TDI automatik tiptronik 2003

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Sht 11:23 ,

Pjes per Golf 4 1.9 Sdi 2004

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 10:18 ,

i Shitur e Gzoft

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim