Passat 2012 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat 2012,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat 2012 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:19 Shitorja ,

VW Passat CC 2.0 TDI

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:18 Shitorja ,

Vw Passat 1.6 TDI

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:17 Shitorja ,

VW Passat 1.6 TDI

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:58 ,

Passat b7 2012-13

Histora e veturës

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:51 ,

VW Passat CC 2.0 Dsg SportBMT

Histora e veturës

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:47 ,

ford fiesta 2012

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:09 ,

AUTOMATIK DSG,PASSAT 2.0 TDI BLUEMOTION,RKS,2012-sh.TIP-TOP

Histora e veturës

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI I DOGANUAR 5DYER 2012

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:41 ,

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 HDI I DOGANUAR 2013

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:59 ,

Pssat 2.0 Automatic

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:33 ,

Corsa 1.3 cdti facelift i doganuar 2012

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:44 ,

Vw golf 6 1.6 TDI-MATCH-viti 2012 I Doganuar

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:20 ,

VW Passat 2.0 TDI DSG 2012

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:20 ,

Shitet Passat per Kontakt Viber

Histora e veturës

8 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:09 ,

Shitet mercedes c class 2.2cdi model 180c automatik pa dogan

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:30 ,

Shitet passat B7

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:41 ,

u shit

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:34 ,

PASSAT 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2012,PA DOGAN

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 06:46 Shitorja ,

Mercedes-Benz CLS 350 Cdi AMG 2012 Full

Histora e veturës

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 06:45 Shitorja ,

VW Passat 2.0 Tdi Automatik Viti 2012 Me Dogan

Histora e veturës

8 299 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Korr 16:06 ,

Vw Passat B7 1.6 TDI 77KW model 2012

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 16:03 ,

Vw Passat B7 1.6 TDI 77KW model 2012

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 14:16 ,

Passat 2.0 TDI

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Korr 08:36 ,

Shitet Pasat B7 2.0 per arsye mos perdorimi

Histora e veturës

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 10:02 ,

Ford transit connect 1.8tdci 2012

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Korr 00:11 ,

Shitet VW Passat 2.0 TDI Automatik DZG 2012 Dogan Homologim

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Korr 21:08 ,

VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion Automatik DSG -2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 19:42 ,

VW Passat 2012

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat 2012 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione