Passat 3c 2010 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat 3c 2010,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat 3c 2010 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:12 ,

VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG - 2010

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:05 ,

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:05 ,

Golf 7 GTD DSG - Sound System

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04 ,

Bmw 530 X-Drive G30 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:04 ,

• Golf 7 Tdi Dsg FACELIFT Highline 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:42 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:17 ,

PASSAT 3C 2.0 TDI 170PS DSG RKS

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 21:47 ,

MERCEDES S 320CDI 4MATIC RKS 1 VIT 2010

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 21:01 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 14:17 ,

MERCEDES S320 4MATIC RKS 1 VIT 2010

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 08:56 ,

Pasaat 3c rline

7 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 12:01 ,

Vw Passat 2.0 tdi 2010

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 15:31 ,

Shitet Passat 3c 2010 2.0

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 11:12 ,

VW PASSAT 3C 2.0 TDI. DSG AUTOMATIK. 2010. RKS HIGLINE. blu

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 14:43 ,

passat 3c 2010 rks 10 muaj. 2.0 dsg automatik

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 13:40 ,

Pasat 3c

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 22:09 ,

Urgjent Passat 3c 2.0 tdi 2010

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 00:57 ,

Passat 2010 Rline

7 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 20:59 ,

Passat 2010 Rline

6 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 11:32 ,

Pasat 3c 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 17:09 ,

U SHITTTE ��VW PASSAT 3C 2.0 TDI. DSG R-LINE VITI 2010.

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 18:33 ,

Passat 3C

8 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 11:43 ,

instrumentabell (ORË) per passat 3c me bord kompjuter te mad

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 19:47 ,

U SHIITT ��PASSAT 3C 2.0 TDI DSG +F1 VITI 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 21:09 ,

Passat 3C

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 08:54 ,

Passat 3C 2.0 Blue Tdi 6 Shpejtsi Viti 2010 RKS 3 muj

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 08:52 ,

U shite PASSAT 3C 2.0 TDI DSG VITI 2010 BI XENON AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 20:02 ,

Shitet Passat 3c u shite

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 12:23 ,

VW Passat 3C B6 2010

7 770 EUR

31 Jan 16:03 ,

Uu shitt. Flm PASSAT 3C 2.0 TDI. AUTOMATIK 2010.

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 19:30 ,

passat 3c 2.0 -2010 rks1 vjet regjistrim

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 12:42 ,

U shiitt. VW PASSAT 3C 2.0 TDI 2010 BLUEMOTIONE " HIGHLINE

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 13:37 ,

Uu. SHIT PASSAT 3C 2.0 TDI. DSG2010 DOGANE DHE HOMOLOGIME

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 19:59 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Jan 02:24 ,

peugeot 3008 viti 2011 2.0 HDI RKS 7 MUJ URGJENT

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 17:18 ,

passat 3c 2.0 -2010 rks

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 08:56 ,

Shitet Passat 3c 2010

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 09:46 ,

Shitet Passat 3C Comfort Line 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 19:30 ,

Passat 3c 13 09 2010 DSG ushit e gzoft

7 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 02:55 ,

Passat 3c 2.0 TDI I Posa ardhun Full Extra 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 01:17 ,

passat 3c dsg 2.0. rks 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 20:01 ,

U SHITT. PASAT 3C 2.0 TDI.DSG 2010 DOGANE

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat 3c 2010 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione