Passat b7 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat b7,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat b7 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 23:47 ,

VW PASSAT B7 2012 - 2.0 TDI BLUEMOTION - AUTOMATIK

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:12 ,

PASSAT B7 2.0 AUTOMATIK F1 PO SA DOGANU

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:03 ,

Vw passat b7 pa dogan

4 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:53 Shitorja ,

Passat B7(automatik)

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:31 ,

vw passat b7 automatic

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:17 ,

Shitet VW Passat B 7

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:08 ,

VW PASSAT B7 2.0 TDI RKS FULL OPSION

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:03 ,

Passat B7 2.0 TDI Automatik DSG Start/Stop Model 2013 RKS

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:00 ,

VW Passat B7 2.0 TDI Automatik 2013

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:39 ,

SHKODA OKTAVIA 1.6 TDI VITI 2015 11MUJ RKS URGJENT

6 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:25 ,

Shitet vetura Passat B7 Bluemotion Diesel Automatik DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:22 ,

Golf 5 plus - viti 2008 - UNITED full service

7 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:13 ,

Passat b7 2.0tdi 2011 Automatik blumotion

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 ,

PASSAT B7 2.0 VITI 2011 MANUEL

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:38 ,

Shitet - Passat 2012 Automatik DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:09 ,

Citroën DS5 2.0 2012

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:50 ,

VW Passat B7 2.0 TDI DSG Highline Full Full Extra

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 ,

VW PASSAT B7 - 2.0 TDI - AUTOMATIK DSG - VITI 2012 - RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:39 ,

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN TAN LLOJET VW BMW AUDI

89 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:38 ,

BLEJM TE GJITH LLOJET E VETURAVE AUDI BMW VW GOLF

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 15:38 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:38 ,

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN DEFEK PA DOGAN

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 15:37 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI MECEDES

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:37 ,

I BLEJM VETURAT E AKSIDENTUAR DEFKT PA DOGAN

77 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:36 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI GOLF

13 410 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 15:36 ,

BLEJM VETURA BMW AUDI VW GOLF MERCEDES

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:12 ,

VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion Automatik DSG -2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:59 ,

PASSAT B7 2.0 TDI BLUEMOTION 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:59 ,

PASSAT B7 2.0 TDI BLUEMOTION 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:58 ,

PASSAT B7 2.0 TDI BLUEMOTION 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 ,

VW PASSAT B7 2.0 TDI DSG COMFORTLINE PA DOGAN

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:22 ,

Passat B7 Automatik 10 MuaJ RKS

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:55 ,

Passat 2.0 tdi DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 ,

Audi A4 B7 2.0tdi Automatik FullOpsione

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:12 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:03 ,

Shes apo Ndrroj Veturen VW Passat B7 1.6 TDI 2012

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 Shitorja ,

PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2012 ME DOGANE HOMOLOGIM

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34 ,

Passat B7 2.0 TDI DSG Me Doganë dhe Homologomfull extra

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 ,

PASSAT B7 2.0 TDI DSG AUTOMATIK ME DOGAN DHE HOMOLOGIM 2014

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:04 ,

BLEJ VETURA DEFEKT PA DOGAN RKS VW BMW AUDI

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 03:04 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:02 ,

BLEJM VETURA DEFEKT APO QE NUK I PERDORNI VW BMW

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat b7 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione