Patrol | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Patrol,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Patrol Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:28 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:42 ,

SHITEN GOMAT ME BANDASHA 31X10.5R15 ME 6 VRIMA

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:50 ,

Shitet Nissan Patrol 3.0

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:48 ,

Nissan Patrol y61

8 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:26 ,

Nisan Patrol 3.0 4x4 viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:27 ,

SHITEN BANDASHAT R17-TOYOTA LAND CRUISER

120 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 12:14 ,

Volkswagen Touran 2.0 tdi DSG

5 290 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 12:13 ,

Fiat Bravo 1.6 jtd 6 shpejtesi 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 12:13 ,

Renault Megane 1.6 benzin 94000km RKS

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Maj 11:07 ,

Shiten Pjes Për Nissan Patrol Y61 2.8 Tdi Diff Look ����

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 22:50 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 21:48 ,

TOYOTA 4RUNNER OFFROAD

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 00:00 ,

Shitet Daihatsu Rocky

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 22:29 ,

Daihatsu rocky 2.8 turbo dizel

3 900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 08:03 ,

Nissan

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
05 Maj 07:59 ,

Nissan Patrol

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Maj 11:01 ,

Shitet vetura Nissan patrol

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 11:19 ,

Opel Corsa - E 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Pri 21:51 ,

Mercedes-Benz ML 350 Blutec 4matic edition1

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Pri 22:38 ,

NISAN

Viti: 1984
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 15:41 ,

VW Touran 2.0tdi DSG

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 14:17 ,

VW POLO 1.2B

2 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 02:22 ,

Shitet Audi A3 S-line

14 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 06:49 ,

Hummer H1

Viti: 2004
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
08 Pri 08:36 ,

Hummer H1 2.8 automatic 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
31 Mar 16:15 ,

Nissan Patrol Y61

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 15:15 ,

NISSAN PATROL Y61

9 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 12:45 ,

Land Rover Freelander 1.8 Benzin RkS

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 18:29 ,

Shes pjes per nissan patrol 3.3

2 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 22:24 ,

Suzuki Ignis 1.2 benzin 2017

7 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Shk 07:10 ,

Sprinter 416

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Shk 15:15 ,

Nissan Patrol 2.8 turbo

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 15:48 ,

Nissan Patrol 2.8 Turbo

9 900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 13:32 ,

Shitet vetura Nissan patrol y60 e ardhur nga jasht

4 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Jan 10:12 ,

Shes urgjent nissan patrol me motorr t bmw

4 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Jan 16:16 ,

(I SHITUR) Nissan patrol 4.2 diesel

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Jan 14:21 ,

Nissan Patrol Off Road

10 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Jan 02:27 ,

Hummer H1

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Patrol | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione