Peugeot 308 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Peugeot 308,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Peugeot 308 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:15 ,

Peugeot 308 2012 1.6 e-hdi e sapo ardhur e pa doganuar

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:40 ,

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 HDI I DOGANUAR 2013

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:39 ,

Veture e vogel me klime dhe pak km te kaluara

Histora e veturës

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 17:04 Shitorja ,

PEUGEOT 308 SW 1.6 Hdi 90PS

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:04 Shitorja ,

PEUGEOT 308 SW 1.6 Hdi

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:03 Shitorja ,

PEUGEOT 308 1.6 e-HDI 2012

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:03 Shitorja ,

Full Opcion PEUGEOT 308 1.6 Hdi

Histora e veturës

9 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:37 ,

Audi A3 2.0-TDI-Automatik S-tronik viti 2015 Me Dogane dhe

Histora e veturës

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:27 ,

Peugeot 308 1.6d Automatik Viti 2018

Histora e veturës

12 450 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:45 ,

Peugeot 308 BlueHDi Automatik viti 2017 full

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:45 ,

Peugeot 308 BlueHDI 1.6 automatik viti 2017

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:46 ,

Peugeot 308 Automatik 2.0 HDI - 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:23 ,

PEUGEOT 308 2.0 HDI AUTOMATIK

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Korr 16:51 ,

Peugeot 308

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Korr 10:58 ,

Peugeot 308 Automatik

Histora e veturës

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 10:58 ,

Peugeot 308 Automatik

Histora e veturës

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 08:03 ,

PEUGEOT 308 SW 1.6 HDI nga CH -2010 ����

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Korr 23:52 ,

Peugeot 308 1.6 e-hdi

Histora e veturës

5 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 21:18 ,

Audi A6 2.7 TDI 2008 n'Rks

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 17:25 ,

Shitet Peugeot 308 nga pronari i pare

Histora e veturës

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 15:28 ,

Peugeot 308 1.6 ehdi viti 2011

Histora e veturës

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 13:48 ,

Peugeot 308

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 13:16 ,

Peugeot 308 (2011)

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Korr 14:05 ,

Peugeot 308 1.6 HDI Manual 7 ulëse RKS

Histora e veturës

5 130 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 13:22 ,

Peugeot 308

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 10:30 ,

BMW E30 - 2.4 Turbo Dizel

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Korr 08:32 ,

Shitet vetura Peugeot 308

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 20:53 ,

Peugeot 308 1.6 e-HDi, 115 ps viti 2012

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 07:30 ,

Peugeot 308 1.6 HDi 2012

Histora e veturës

4 899 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 15:32 ,

Peugeot 308, 1.6 E-HDI 82KW, Viti 2012, Diesel

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Korr 16:38 ,

Passat 3c DSG viti 2008 rks 3muj

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 13:11 ,

Peugeot 308 Allure

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Peugeot 308 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione