Pezho 206 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pezho 206,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pezho 206 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:12 ,

Shitet pezho 206

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:56 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Korr 15:16 ,

Shitet pezho 206 2001

Histora e veturës

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 19:00 ,

pezho 206

Histora e veturës

900 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 13:44 ,

Shes 3 vetura pa dogan jan

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 11:45 ,

Pezho 206 1.6 benzin,sigurim deri në nëntor

Histora e veturës

1 080 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 11:40 ,

Pezho 206,1.4 dizell,viti 2004, rexhistrim deri në janar

Histora e veturës

2 340 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 09:31 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION R line 2014 NDRRIM I MUNDSHEM

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 07:31 ,

SHES PIKAP FORD CONECT 1.8 TDCI RKS 6MUJ

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 10:30 ,

BMW E30 - 2.4 Turbo Dizel

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Korr 17:17 ,

Leshohet banesa me qera e pershtatshme edhe per zyre

250 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
24 Korr 09:24 ,

pezho 206

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 15:46 ,

Pezho

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 15:35 ,

pezho 206 1.4 benzin

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 17:15 ,

pezho 206 1.4 benzin

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 14:03 ,

Shitet Pezho 206 RKS

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 19:09 ,

Pezho dizel

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 17:15 ,

Pezho 206, 1.4 Benzin, 2000, RKS, Regiistrim 3 Muaj, Klim

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Korr 16:24 ,

Shitet pezho 206 1.9 dizel

Histora e veturës

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 11:22 ,

Shitet pezho 206 1.6 benzin ne gjendje te mirë

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Korr 10:14 ,

Skoda fabia 2007

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Korr 11:07 ,

n shitje pezho 206

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Qer 14:25 ,

SHES 4 GOMA TVERES 235/45/17 ETSHE 4COPA TNJEJTA

Histora e veturës

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Qer 23:01 ,

Pezho 206, 1.4 Benzin, 2000, RKS, Regiistrim 3 Muaj, Klim

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Qer 15:00 ,

Pezho 206, 1.4 Benzin, 2000, RKS, Regiistrim 3 Muaj, Klim

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
15 Qer 10:14 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 19:17 ,

Peugeot 206 klimatronik sport viti 2002

Histora e veturës

1 390 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 09:47 ,

Pezho 206+ 2011

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 21:29 ,

Shitet ose nderrohet

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Qer 16:21 ,

Pezho 206 Me Klim viti 2000

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
03 Qer 07:36 ,

Pezho 206 Plus 1.4 Hdi dizell 10 Muj Rks klim 220xxmi km

Histora e veturës

2 475 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pezho 206 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Pezho 206 në kategorinë Vetura | Peugeot | 306
  • Pezho 206 në kategorinë Vetura | Peugeot | 206
  • Pezho 206 në kategorinë Vetura | Citroën | SAXO
  • pezho 206 në kategorinë Makina
  • PEZHO 206 në kategorinë Vetura | Citroën
  • pezho 206 në kategorinë Vetura | Peugeot | 106
  • Pezho 206 në kategorinë Vetura | Opel | Kadett
  • pezho 206 në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione