Pikap caddy | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 22:50 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.150 euro

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:50 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005=2.300 euro

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:39 ,

OPEL COMBO 1.3 Dizel / VITI 2011

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:39 ,

OPEL COMBO 1.3 DIZEL / VITI 2011

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:31 ,

Shitet Opel Corsa 1.3CDTI EcoFlex viti 2011.

59 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:18 ,

GOLF 7 AUTOMATIK 2.0 TDI RKS 2015

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:18 ,

VW PASSAT 1.6 TDI AUTOMATIK 2018 RKS

16 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:06 ,

Treger per Pikap Caddy

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:06 ,

❄❄2 Goma 14 Hankook❄❄

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:16 ,

Caddy 1.9 tdi

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:53 ,

VW Caddy 1.6TDI AUTOMATIK me Klime viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:50 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:20 ,

Shitet pezho partner, Peugeot Partner pikap

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:45 ,

Gjip Mazda Cx7 ,2.2 diesel 4x4 ,vp2011,8 muj Rks

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:41 ,

Caddy pikap cady 2.0 sdi.kedi Rks

3 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:40 ,

Caddy pikap cady me klim

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:40 ,

Vw Caddy pikap cady 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:39 ,

Opell combo pikap caddy me klim 1.7 Dti

2 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:20 ,

Shitje - Blerje / Ndrrime " AUTO NOKi " BERIVOJCE

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:35 ,

Shitet

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:26 ,

VW GOLF VII 2.0 TDI AUTOMATIC RKS 2015

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:14 ,

VW PASSAT B8 1.6 TDI DSG 2018 RKS

16 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:10 ,

SHITET ZAFIRA 1.9CDTI AUTOMATIK 7ULSE 2011 BOJNDRIM

4 199 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:07 ,

VW GOLF VII 2.0 TDI DSG 2015 RKS

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:25 ,

Ds5

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:12 ,

VW Caddy 1.9Sdi

12 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 90 000 - 94 999


Në fillim