Pikap cady | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pikap cady,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pikap cady Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:25 ,

Kombi T4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:35 ,

CADDY 1.9 TDI 2006

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 ,

CADDY 2.0 SDI 2005 RKS

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 ,

CADDY 2.0 SDI 2006

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:48 ,

Caddy 1.9 SDI ��

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:37 ,

CADDY 2.0 SDI 2006

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:57 ,

Ford Transit 1.8TDCI

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:56 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 07:48 ,

Opell combo pikap caddy cady M

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:47 ,

Cady pikap caddy

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:47 ,

Caddy pikap cady 2.0. Tdi 4×4 nga Ch

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 07:47 ,

Opell combo pikap caddy cady me klim 1.7 Dti

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 15:06 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

Histora e veturës

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 09:31 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION R line 2014 NDRRIM I MUNDSHEM

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 07:31 ,

SHES PIKAP FORD CONECT 1.8 TDCI RKS 6MUJ

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 20:32 ,

Shitet ose ndrrohet touareg 2.5 automatik Rks

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 10:06 ,

Shitet pikap caddy

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 17:17 ,

Leshohet banesa me qera e pershtatshme edhe per zyre

250 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
24 Korr 15:44 ,

VW CADDY 1.9TDI - ME DOGANE

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 08:57 ,

Blejm te gjitha llojet e pikapave cady, opell combo pikap

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 19:49 ,

Shitet pikap cady 2006

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Korr 18:42 ,

Cady 1.9 TDI 2006 Me Klim Pa Dogan

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 10:01 ,

U Shit U Shit FLM Merrjep

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Korr 19:08 ,

Pikap cady

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Korr 19:02 ,

Pikap cady

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Korr 10:14 ,

Skoda fabia 2007

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pikap cady | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione