Pikap dizel | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pikap dizel,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pikap dizel Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:41 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizeren me 4 ari oborr

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 07:06 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

85 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:51 ,

pikap opel combo 1.7 Dizel viti 2004 me klim 6 muj RKS133km

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 02:19 ,

Ford transit connect

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 16:31 ,

Shes Pikap Peugeot 1.9 Dizel i ardhur nga zvicra

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 15:09 ,

Opel Combo 1.7 dizel 5ulse me klime

2 699 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 12:20 ,

MINI COOPER 1.6 dizel -09 RKS BEJM NDRRIM **

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Maj 20:33 ,

Gjip 4×4

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 02:51 ,

Corsa 1.7 dizel pa dogan

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 18:20 ,

Pikap Fiat Dublo 1.3 dizel 2005 esht ne gjendje perfekte

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 01:57 ,

VW TOURAN 2.0 TDI SCR DSG

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 16:28 ,

AUDI A4 2.0 TDI DPF

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 16:27 ,

VW GOLF VII 2.0

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Maj 16:26 ,

VW PASSAT 2.0 TDI DSG BMT

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 16:25 ,

VW GOLF VI 1.6

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 16:24 ,

VW AUDI A4 2.0 TDI

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 16:22 ,

TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION R-LINE

26 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 16:22 ,

AUDI A4 2.0 TDI

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 16:19 ,

VW GOLF VII 1.6

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 16:19 ,

VW GOLF VII 2.0

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 16:18 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 16:17 ,

VW GOLF VI 1.6

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 16:14 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 16:14 ,

SEAT LEON ST 1.6

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 16:13 ,

SEAT LEON ST 2.0

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 16:13 ,

BMW 318 D DPF E90

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 16:13 ,

VW GOLF VII 1.6 COMFORTLINE

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Maj 00:00 ,

Ford Focus mundsisht ndrrim edhe me Pikap

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Maj 19:37 ,

RENO KANGO

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 02:49 ,

Opel astra pikap 1.9 dizel pa dogan

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:45 ,

Ford Tranzit 2.7 Dizel , 2007 , 140.000km

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Maj 20:38 ,

Gjenerator

2 200 EUR Price Reduced

30 Pri 16:12 ,

Pikap Peugeot bipper

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 14:38 ,

Shitet golf 1.9 dizel gjendje perfekte

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 17:53 ,

VOLVO V50 1.6 dizel

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Pri 23:20 ,

pikap WW caddy SDI 1.9 dizel

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Pri 11:05 ,

Kamionet T4 2.4 Diesel RKS

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 23:51 ,

Pikap

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 11:22 ,

Shitet pikap 2002 1.9 dizel rks

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 08:33 ,

Opel corsa 1.7dizel pa dogan

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Pri 02:38 ,

Audi 80 1.6 dizel 1990

500 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 19:04 ,

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 17:35 ,

Pikap me 5 ulse dizel 1.6 rks nivit km 227.000

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 10:24 ,

Shes Polo dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 00:31 ,

Pikap

5 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 17:33 ,

MERCEDES VANEO 1.7 CDI, VITI 2005, ME KLIM

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 14:40 ,

golf 3 1.9 dizel pa dogan

650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pikap dizel | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione