Pikapo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pikapo,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pikapo Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:53 ,

Pikapo Ford conect 1.8 cdti 2008 rks

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:51 ,

Shitet Pikapo

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:58 ,

Citroën 1.4 dizel

3 300 EUR

06 Maj 19:48 ,

Shitet Caddy

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 22:48 ,

Pikapo citroen

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 14:09 ,

Shitet ose ndrrohet me pikap. Audi 80 benzin 1.8

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 23:18 ,

Pikapo Fiat Doblo 1.9dizell 8muj Rks

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Pri 16:44 ,

Shes kaddy pikapo

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 10:40 ,

Shes golfin 1.9 rks 10 muj

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 19:16 ,

PIKAPO

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 14:25 ,

Opel cambo 1.7 d

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Mar 19:05 ,

Pikap opel

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Mar 17:13 ,

Buba 2.0b me Rks 6muj ndrrim me pikapo

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Mar 18:47 ,

Renault

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Mar 20:30 ,

Shes kaddy pikapo

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Mar 16:24 ,

Kadyy

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 14:47 ,

Pikap.1.7 dizel..japan

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Shk 20:04 ,

Shitet kamioneta

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Jan 18:20 ,

Shes ose baj ndrrim me pikapo

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 09:54 ,

Shes ose baj ndrrim me naj pikapo mat tre

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Jan 10:48 ,

Pikapo rks 9 muj

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Jan 10:48 ,

Pikapo rks 9 muj

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 17:50 ,

opel combo

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Dhj 21:00 ,

Shes pikapo

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Dhj 19:59 ,

Shitet pikapo

680 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 09:50 ,

Peugeot Partner dizel

9 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Dhj 18:39 ,

Lajmrohuni

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 13:41 ,

Fiat Doblo 1.9 jtd Cargo

1 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Tet 20:01 ,

Citroen saco benzin plin vp99 ndrrim me pikapo

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 15:07 ,

Jan shit flm merrjepe

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:06 ,

Jan shit

50 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:03 ,

U shiten

120 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 11:10 ,

Shitet pikapo 2004 ne gjendje te mir

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 17:07 ,

u shit e gzoft pronar nga kamenica

1 350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 18:29 ,

Renault Fuego benzin

400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Sht 17:14 ,

pikapo renault

400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Sht 09:43 ,

FORD ESCORT

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Sht 23:04 ,

pikapo

450 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 21:36 ,

pikapo seat

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pikapo | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione