Pjes per golf | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 11:12 ,

320 shitet ndrrohet me vetura rks ose pa dogan per pjes

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:11 ,

Shitet ndrrohet Hyundai Terracan ne gjendje perfekte

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:39 ,

Auto-Pjes.Shesim pjes Per Golf 7 6 5 Audi Bmw

55 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:05 ,

pjes per golf 4

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 ,

Shitet Alternator.Angllaser per golf 2 diesel,

40 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:11 ,

GOLF 4 1.9 TDI per pjes

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:46 ,

BLEJ GOLF 5 , PA DOGAN

2 222 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:46 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:45 ,

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan per PJES

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:45 ,

BLEJ GOLFA 4 DHE 5 PA DOGAN--- PER PJES UM VYN

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 19:44 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJES

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim