Pjes per golf | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 17:17 ,

Pjes per te gjitha Veturat

9 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 17:16 ,

Kemi Pjes Per te gjitha llojet e Veturave

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:16 ,

Kemi Pjes Per te Gjitha llojet e Veturave

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:16 ,

Auto pjes Fati Kemi Pjes per te gjitha veturat

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:16 ,

Pjes Per te Gjitha Llojet e veturave

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 17:16 ,

Kemi Pjes per te gjitha llojet e Veturave

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:15 ,

Pjes Per te Gjitha llojet e Veturave

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:15 ,

Pjes per te Gjitha Veturat

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:14 ,

Kemi Pjes Per Te gjitha Veturat wv Audi Golf Passa

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:59 ,

Kemi Pjes te Veturave Per te Gjitha Llojet

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:20 ,

VW Golf 4 per pjes

500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:50 ,

pjes per golf 4

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:15 ,

Auto-Pjes.Shesim pjes Per Golf 7 6 5 Audi Bmw

55 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:38 ,

Golf 2 per pjes

100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999


Në fillim