Pjes per golf 4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 10:42 ,

Blej vetura me tabela te huaja per pjes

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:07 ,

Auto-Pjes.Shesim pjes Per Golf 7 6 5 Audi Bmw

55 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:26 ,

pjes per golf 4

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 12:42 ,

Shes pjes per mercedes 124.200sh.250sh.300sh

15 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Tet 12:32 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.124. 200.sh.250.sh 300.sh

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 08:59 ,

Pjes per Reno Espace 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 08:59 ,

Pjese per Skoda Octavia 19tdI ,golf4 1.6B,1.9tdI

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 08:56 ,

Pjes per Opel Vektra C 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 08:55 ,

Pjes per golf 4 1.6 SR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 08:55 ,

PJES PER ZAFIRA 2.2 benzin//2.0Dti

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Tet 08:54 ,

Pjes Per polo 1.4 16V 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Tet 08:53 ,

Pjes per Golf 4 1.9 Sdi 2004

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 08:53 ,

Pjes per A Klas 140b

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Tet 08:52 ,

Pjes Per Audi A4 2.5

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 15:50 ,

pjes Golf 4 16V 1.4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 20:18 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999


Në fillim