Pollo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pollo ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pollo Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:12 ,

SHES POLLO BENZI RKS 9 MUJ

Histora e veturës

1 199 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:34 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

Histora e veturës

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:28 ,

Shiten Fellnet 16 Per Golf 4 Pacifik

Histora e veturës

200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:20 ,

Bmw e30 Bmw kock

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:31 ,

CHEVROLET CRUZE 1.8 BENZIN RKS NI VITE

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:54 ,

Vw polo 1,6 TDI blumotion viti 12.2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:54 ,

Polo Dizel 2005

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:19 ,

FIAT 500 1.3 BENZIN RKS VITI 2009

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:49 ,

POLLO 1.2 TSI BENZIN DSG AUTOMATIK VITI 2010 RKS

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:36 Shitorja ,

#Vw Pollo 1.4 Tdi 'BlueMotion' #Viti 25.01.2015 #Km 170 Mi

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:09 ,

Shiten Karrikat per Pollo 2002-2008

Histora e veturës

100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:34 ,

Wv polo

Histora e veturës

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:51 ,

Fiat Bravo 1.6 jtd 6 shpejtesi 2008

Histora e veturës

4 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:51 ,

Renault Megane 1.6 benzin 94000km RKS

Histora e veturës

4 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 09:25 ,

Shitet lupo ne gjendje prefekte boj ndrrim me pollo

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 12:45 ,

Pollo ne shitje

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Qer 08:31 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 08:30 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 08:28 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 08:27 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.190. 200.sh.250.sh 300.sh

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 08:26 ,

Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Qer 08:25 ,

Shitet shtepija ne prizeren me 4 ari . Tok.

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Qer 08:25 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 21:14 ,

U shitttttt 800 € fiks

Histora e veturës

980 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 13:22 ,

POLLO 1.4 TDI

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 01:30 ,

shitet

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 23:03 ,

Shitet golf 6 plus 2.0 140 Ps pa doganë

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 21:20 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 11:57 ,

POLLO 1.4B REXHISTRIM 1 VIT

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Maj 07:17 ,

I shitun nga sallon olsi

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 15:10 ,

Polo 1.4 Dizell

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 22:22 ,

shes radi navigacin qip auks dvd cd blutuf e shum sene tjera

Histora e veturës

90 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Maj 10:19 ,

Shitet

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Maj 20:54 ,

Reno kango

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 11:31 ,

Pollo 1.2 b

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 21:26 ,

Pollo 1.4 tdi 2005

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pollo | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione