Polo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

09 Gush 12:22
Linku:
,

RENAULT CAPTUR 1.5 DIESEL AUTOMATIK FULL EXTRA

12 990 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
09 Gush 17:57
Linku:
,

VW POLO 1.6 TDi Fullë extrra i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:56
Linku:
,

Polo 1.2 tsi dsg

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 09:00 Shitorja ,

VW Polo

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:00 ,

VW Polo 1.4Tdi 2010����

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 ,

VW GOLF 3 1.9 DIZELL RKS 2 MUJ VITI 95

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Në fillim