Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Polo 1.2 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo 1.2,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Polo 1.2 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:26 Të tjera , Prishtinë

Kamini

Sot 14:25 Të tjera , Prishtinë

Derë e aluminit

65 EUR Price Reduced

Sot 14:23 Të tjera , Prishtinë

Pllanika

60 EUR

Sot 14:14 Vetura , Vushtrri

Polo 1.2 TDI R line * I DOGANUM*1VIT RKS*

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:51 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për qira banesa moderne në Veternik

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 13:51 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qera banesa 120m², në Aktash.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 13:43 Banesa , Fushë Kosovë

Ofrohet banesa për #qira në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 13:43 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #shitje banesa 98m² te Mati 1.

Numri i dhomave: 3
Sot 13:43 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira zyrja (banesë) 37m², në Ulpianë.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 13:43 Shtëpi , Prishtinë

Ofrohet për #shitje shtëpia dhe parcela

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Sot 13:43 Shtëpi , Prishtinë

Ofrohet për #shitje shtëpia 300m² në Emshir.

175 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 13:43 Banesa , Prishtinë

Ofrohet lokali për qira në Prishtinë, Rruges per Germi

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 170
Sot 13:43 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për qira lokali me lokacion në Prishtinë, Arberi.

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 13:43 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira lokali në Tophane

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 13:43 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira lokali në Fushë Kosovë

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 13:43 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #shitje banesa 62m², rr. Eduard Lir, Dragodan.

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:43 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa te Prishtina e Re

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:43 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qera banesa 86m², Lagjia e Spitalit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:43 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira lokali 107m² me lokacion ne Rrugen B

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 13:43 Banesa , Fushë Kosovë

Ofrohet për #shitje banesa në Fushë Kosovë.

Numri i dhomave: 3
Sot 13:43 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qera banesa 80m², në Lagjen e Muhaxherëve

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 13:43 Banesa , Fushë Kosovë

Ofrohet për #qira Lokali 50m² me lokacion në Fushë Kosovë

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 13:42 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira banesa në Prishtinë

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:42 Shtëpi , Prishtinë

Ofrohet për #shitje shtëpia në Prishtinë

98 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 13:42 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #shitje lokali në Bregun e Diellit

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 13:42 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #shitje banesa 64m², rr. Pjetër Bogdani, Tophane

56 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 13:42 Banesa , Prishtinë

Ofrohet per qira banesa dy dhomëshe ne Prishtinë, Ulpian.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 13:42 Shtëpi , Prishtinë

Ofrohet për #qera shtëpia 220m² në Aktash

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:42 Banesa , Fushë Kosovë

Ofrohet për #shitje banesa 52m², rr. Dardani, Fushë Kosovë.

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 13:42 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për qera lokali 170m² te Lagjia e Muhaxherëve

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Sot 13:41 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira lokali në Aktash

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Polo 1.2 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione