Polo 1.4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Dje 23:57 ,

Seat Ibiza 1.4 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:52 ,

VW Polo

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:40 ,

VW Scirocco 1.4 tsi 160ps

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:06 ,

Opel Vivaro 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:17 ,

Polo 1.4 TDI 2014 Ndrim i mundshem

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:55 ,

VW POLO 1.4 TDI BLUE MOTION 60.000 KM ME DOGANE

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 21:33 ,

Wv polo 1.4 benzin viti 2000 rks

1 680 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:10 ,

Shitet vetura Chevrolet Sparks 2010

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 19:40 ,

Vw Polo 1.4 tdi

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:19 ,

Opel combo 1.7 disel

1 890 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:09 ,

Pajisje me avull 4në1 Rovus

40 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999


Në fillim