Polo 2010 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo 2010,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Polo 2010 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Dje 15:02 ,

CITROEN C5 HDI - AUTOMATK - RKS- VITI 2010 -

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:49 ,

Shes VW Polo 1.6 TDI

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:48 ,

Shes Polo 1.6 TDI

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:49 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:25 ,

Seat ibiza

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 17:09 ,

Seat Altea 2.0 2010 dogan homologim ����

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 06:58 ,

Q7 Facelift S line RKS

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 21:29 ,

Polo 1.6 tdi

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 13:51 ,

Toyota RAV4 Cross I doganuar Automatik

Histora e veturës

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 09:16 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

Histora e veturës

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 10:49 ,

Audi A3 Sportback 1.9 TDI DSG 2010

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 13:26 ,

Opel Astra H 1.7 CDTI dizell viti 2010

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 14:42 ,

polo 1.6 dizel rks 147,000 km viti 2010

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Korr 12:57 ,

Seat Leon FR

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 16:37 ,

VW POLO GTI 1. 4 Benzin / AUTOMATIK

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Korr 03:51 ,

Polo

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 19:43 ,

Polo DSG 1.4 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 15:44 ,

Polo 1.4 DSG 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 19:16 ,

Polo

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:39 ,

VW Passat b7 2.0 TDI AUTOMATIK FULL EXTRA

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 07:56 ,

wv polo 1.6 tdi viti 2010

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 12:32 ,

Shitet Ndrrohet

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 10:26 ,

Gentrit

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 13:36 ,

Shitet polo 2010

Histora e veturës

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Maj 11:11 ,

Polo

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 09:48 ,

SMART FORTWO 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Pri 10:55 ,

Vw Golf 6 2.0tdi GTD DSG 215Ps SoundSystem

Histora e veturës

10 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:07 ,

Pezho partner

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Polo 2010 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • polo 2010 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Polo 2010 në kategorinë Pjesë rezerve

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione