Pomp ujit | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

14 Jan 11:09 ,

Pomp e ujit

300 EUR

29 Nën 00:04 ,

Opel Meriva 1.7 cdti

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Nën 20:46 ,

RENO LAGUNA 1.9 DCI 2003 EXTRA SUPER XHENDJE

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Tet 23:17 ,

Shitet banesa

59 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Sht 08:56 ,

Motorr

200 EUR

24 Qer 18:51 ,

Shes Golf 5 PLUS 1.9 - Automatik

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim