Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pompe e uji | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pompe e uji,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pompe e uji Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Jan 00:14 Të tjera , Prishtinë

Pompë elektrike automatike uji

22 EUR

07 Jan 00:14 Të tjera , Prishtinë

Pompë elektrike automatike uji

10 EUR

15 Nën 12:40 Të tjera , Besianë

Pompe Uji

350 EUR

15 Tet 23:42 Shtëpi , Klinë

SHTEPI NE SHITJE / ME QIRA

1 198 EUR

12 Sht 16:51 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Pompe uji

120 EUR Price Reduced

25 Gush 19:16 Vetura , Ferizaj

Golf 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 21:31 Shtëpi , Prishtinë

SHTEPI NE SHITJE / ME QIRA

1 098 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 8
11 Gush 19:31 Shtëpi , Prishtinë

SHTEPIA NE SHITJE / JIPET ME QIRA

1 089 EUR

Numri i dhomave: 8
25 Korr 18:00 Shtëpi , Prishtinë

SHES / JAP ME QIRA SHTEPINE ME 380 m2..

1 098 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 8
25 Korr 17:49 Shtëpi , Prishtinë

SHTEPIA NE SHITJE / ME QIRA

1 089 EUR

Numri i dhomave: 8
17 Qer 16:10 Vetura , Besianë

GOLF 7 TDI 1.6 DSG Highline -Auto park, lane assist, key les

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 18:06 Të tjera , Dardanë

Pompë uji Shimge 0.75kw

60 EUR

23 Jan 18:36 Vetura , Gjilan

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 00:00 Shtëpi , Prishtinë

SHES / JAP ME QIRA SHTEPINE ME 380 m2..

1 298 EUR

Numri i dhomave: 8
14 Jan 00:00 Shtëpi , Prishtinë

SHES / JAP ME QIRA SHTEPINE.

1 298 EUR

Numri i dhomave: 8
13 Jan 23:48 Shtëpi , Prishtinë

SHES / JAP ME QIRA SHTEPINE.

1 298 EUR

Numri i dhomave: 8
12 Dhj 15:25 Shtëpi , Prishtinë

SHTEPIA NE SHITJE / JIPET ME QIRA

1 298 EUR

Numri i dhomave: 8
05 Tet 18:52 Vetura , Prishtinë

VW Golf Sportsvan 2015, 1.6 TDI 110, Conforline DSG7

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Gush 20:52 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Pompe uji

120 EUR

24 Korr 12:37 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Pompe e ujit

150 EUR

16 Korr 00:30 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Pompe Uji

110 EUR

01 Maj 16:00 Të tjera , Gjakovë

Pomp uji Me ofert

6 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pompe e uji | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione