Porche | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 16:35 ,

Porche Cayen

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:24 ,

Shitet banesa mundsi kompenzimi me vetur

650 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 16:24 ,

Shitet banesa mundsi kompenzimi me Vetur

650 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 15:33 ,

Porsche cayenne 3.0 diesel facelift 2009 full

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:40 ,

Bmw 530 XDrive M paket facelift E60 RKS

11 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 19:35 ,

Mercedes c 220 2004 motor evo rks 1vit ndrrim

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 20:44 ,

Aaaaa

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Nën 14:10 ,

Porche Cayenne

49 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Tet 20:07 ,

Shes Audi A3 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 09:24 ,

Porche Cayenne

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 19:08 ,

Volvo S40 1.9 RKS

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 12:38 ,

Audi Q3 2.0 TDI "Quattro" Full S Line

18 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Gush 18:09 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI> FLM

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 14:09 ,

Toyota Auris dizel 2010

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Qer 14:08 ,

BMW X1 X-Drive 2014 automatik

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Qer 14:04 ,

Shite Skoda Superb

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 20:58 ,

Golf 6 Plus

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 16:07 ,

Golf 6 Plus 1.6 Disel Bluemotion 2010

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 22:30 ,

Mercedes c220 Automatik

21 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 10:11 ,

Shitet ose Qera Gjiri lalzit 2+1 Lux ne Residence

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
17 Pri 20:20 ,

SHES GOLF 6 PLUS 1.6 Disel Bluemotion

8 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 01:48 ,

Fellne

670 EUR

27 Mar 22:07 ,

Shes porche 4.5 benzin

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 17:00 ,

BMW 520 D F10 Automatik

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim