Pres | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pres,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pres Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:58 ,

Passat 2.0 DSG (Automatik)

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:55 ,

Shes Pikap Walsfagent 2.0 dizell Sdi.

Histora e veturës

12 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:39 ,

golf 3

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:32 ,

Polo 1.9 Sdi Rks

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:11 ,

Audi a 6 full ekstra

Histora e veturës

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:11 ,

SHES AUDI A4 1.9 TDI RKS 8 MUJ E RUJTUM

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:09 ,

Shes pasatin B7 rigjstrimi i par kosov

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:03 ,

Shtepija ne prizeren me 4 ari..Tok.

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:02 ,

Shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:35 ,

Shes Opell Combo 1.3 cdti

Histora e veturës

2 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:31 ,

SHTËPI ME 3 SISTEME NGROHJE QËNDRORE DHE KLIMË

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 16:59 ,

SHTËPI ME 3 SISTEME NGROHJE QËNDRORE DHE KLIMË

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 16:47 ,

SHTËPI ME 3 SISTEME NGROHJE QËNDRORE DHE KLIMË

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 16:40 ,

Shitet Golf 5

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:23 ,

Skoda Superb 2.0tdi DSG 2016

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:18 ,

Shitet apo ndrohet

Numri i dhomave: 4
Sot 15:59 ,

SHTËPI ME 3 SISTEME NGROHJE QËNDRORE DHE KLIMË

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 15:55 ,

Tata Indica 1.4 Dizell 2014 viti I prodhimit (RKS)

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:51 ,

SHTËPI ME 3 SISTEME NGROHJE QËNDRORE DHE KLIMË ➜

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 14:51 ,

Kia piaknto

Histora e veturës

2 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:51 ,

SHTËPI ME 3 SISTEME NGROHJE QËNDRORE DHE KLIMË ➜

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 14:43 ,

Shitet Banesa Eksluzive 112 m2

Numri i dhomave: 3
Sot 14:32 ,

Banesa me qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:31
Linku:
,

Opel Astra G 1.7 DTI

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:19 ,

SHTËPI ME 3 SISTEME NGROHJE QËNDRORE DHE KLIMË ➜

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 12:51 ,

Shes mercedes per pjes i ardhun nga anglia

Histora e veturës

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 ,

SHTËPI ME 3 SISTEME NGROHJE QËNDRORE DHE KLIMË

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 11:53 ,

SHITET Shtepia 3 Kateshe ME INVENTAR

89 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pres | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Presa Pres presa pres Presa presa Presa pres Presa Pres

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione