Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pres me bateri | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pres me bateri,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pres me bateri Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:39 Vetura , Mitrovicë

Fiat punto 1.9 Dizel JTD

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:44 Vetura , Prishtinë

Mercedes C 220 CDI 6SHPEJTSI PA DOGAN 2002

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 16:50 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI me klim Dogan tpagume

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Jan 17:28 Vetura , Pejë

Shitet mercedes 250 gjendje perfekte

2 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Nën 03:23 Vetura , Gjakovë

Shitet

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
14 Tet 15:19 Vetura , Gjakovë

Shitet

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Shk 00:17 Vetura , Prishtinë

Peugeot 306 1.9Dizell (URGJENTE)

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 14:30 Vetura , Ferizaj

opel zafira 1.9

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 10:56 Konzolatë për lojëra , Gjilan

Sony psp

30 EUR Price Reduced

16 Sht 22:08 Telefona celular , Prishtinë

Aple ipohone

1 000 EUR

27 Maj 11:19 Vetura , Ferizaj

Passat

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 12:03 Vetura , Skenderaj

Golf 3 1.9 turbo Dizel

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Shk 10:31 Vetura , Prishtinë

Shitet Fiat Doblo

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 22:06 Vetura , Prishtinë

Opel Vectra B 1.8 automatik

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 12:13 Vetura , Prizren

Shitet

37 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 18:24 Vetura , Prishtinë

SHITET Golf 2 Turbo Dizell 1.6 - 1989

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Qer 21:27 Vetura , Pejë

Pasatt

590 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 10:49 Vetura , Viti

Opell omega

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 23:01 Vetura , Vushtrri

Shitet Mercedesi 2.0 disel motor fantastik

1 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 13:48 Vetura , Vushtrri

1250

1 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 14:16 Vetura , Vushtrri

Shitet Mercedesi 250 2.0 disel 1988 +38344618638

1 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 12:18 Vetura , Vushtrri

Shitet Mercedesi 190 1.9 disel 1 vit RKS

1 999 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 14:37 Vetura , Vushtrri

Shitet Mercededi 190 1.9 disel 1 vit Rks...

1 900 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 18:47 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Ferizaj

bamoto 150 kubik pa doc

270 EUR

Viti: 2008

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pres me bateri | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Pres me bateri pres me bateri

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione