Puntor | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 11:56 ,

vw TIGUAN 2.0 TDI-DSG automatik-viti 2012

17 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:56 ,

vw golf 6 1.6 TDI-MATCH-viti 2012

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:56 ,

vw golf 6 2.0 TDI-LLEDA-viti 2011 me doganë

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:55 ,

Opel Combo 1.7 DTI-dizell- ME KLIMË

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:26 ,

Suzuki Vitara 1.6 Turbo Diesel (4x4) TCSS

14 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 12:55 ,

Jetta-1.9TDI

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 10:28 ,

PEUGEOT 1007 1.4 Dizel VITI 2006 RKS 1 vit

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

  • Puntor në kategorinë All Category
  • Puntor në kategorinë Punë
  • Puntore në kategorinë Punë
  • Puntore në kategorinë Biznes dhe punë
  • Puntor në kategorinë Biznes dhe punë
  • Puntor në kategorinë Të tjera
  • puntor në kategorinë Biznes dhe punë
  • Puntore në kategorinë Biznes dhe punë
  • puntor në kategorinë All Category
  • puntore në kategorinë All Category

Në fillim