Pushk ajrore | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

14 Korr 10:15 ,

pushk ajrore

350 EUR

21 Shk 11:13 ,

Karsher

140 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999


Në fillim