Qadra | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

17 Korr 22:34 ,

Qadër per terasa

500 EUR

17 Qer 11:21 ,

Shitet Qadra 4M

120 EUR

15 Qer 17:21 ,

Qadra Levizese

200 EUR


Në fillim