Qafa | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 08:52 Agjent për shitje të pronës ,

BANESË 1+1 TE QAFA

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 08:51 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:44 ,

Banesa me qira te qafa

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:44 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:43 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:16 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:16 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:15 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:15 ,

Banesa ne qira “Te qafa”

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:14 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:14 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:12 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:11 ,

Banesa me qira “Te Qafa”

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:11 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:11 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:09 ,

Banes me qira “Te qafa”

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:08 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:08 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:08 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:08 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Kërkime të ngjashme

qafa tophane Qafa

Në fillim