Qekiq | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

24 Qer 18:02 ,

Volkswagen T5 1.9 Tdi 2006 (Me dogan)

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

  • Qekiq në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Qekiq në kategorinë All Category

Në fillim