Qen | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

21 Nën 19:30
Linku:
,

Mercedes A170 RKS 02/2021

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:56 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:56 ,

PASAT 2013 2.0 DIZELL AUTOMATIK 1 VIT RKS *PERFEKT

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:54 ,

Shitet Banesa 90m2 Kompleksi Eliza

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 16:52 ,

GJIP MAZDA CX7.DIESEL , 4X4

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:48 ,

Shitet Braniki Per Touran 2007-2010 !

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:44 ,

Shiten Karrikat Per Golf 5

75 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 16:39 ,

Shesim Bandash Per Vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999


Në fillim