Qeni | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 01:26 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:28 ,

qeni

200 EUR

Dje 21:18 ,

Opel Astra H 1.9 Cdti 150ps

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:40 ,

Vw golf 7 2.0 TDI-DSG automatik viti 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:49 ,

Qen

350 EUR

Dje 09:15 ,

Piknizer

160 EUR Price Reduced

23 Jan 23:47 ,

Vw golf 6 2.0 TDI 140ps-LLEDA-highline viti 2011

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 19:13 ,

Chow chow

400 EUR

23 Jan 15:03 ,

citroen c3 exlusive

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 13:24 ,

Kafsh

25 EUR

23 Jan 00:56 ,

shitet

300 EUR

22 Jan 05:30 ,

Qeni

50 EURNë fillim