Qent | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

12 Korr 20:58 ,

Malinois Belg

150 EUR

12 Mar 15:07 ,

Golf 4 TDI (DI)4MOTION 6 SHPEJTSI FULL EXTRA

4 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 21:14 ,

Shes qent rac e perzime me’tsharrit

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999

  • Qent në kategorinë All Category
  • Qent në kategorinë Vetura
  • Qent në kategorinë All Category

Në fillim