Qerret | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

29 Korr 14:47 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
29 Korr 14:47 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET

67 500 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Korr 17:00 ,

Ofrojm banesa ne qerret Shqiperi

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
13 Nën 16:04 ,

Shiten banesa qerret dhe shengjin. Bejme nderrime

700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
12 Maj 10:57 ,

Shitje

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Mar 11:20 ,

SHITET SHTEPIA NE DETI

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
29 Mar 23:29 ,

SHITET SHTEPIA NE DETI

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
29 Mar 23:29 ,

Shs shtepine ne deti

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
14 Shk 15:30 ,

Shiten banesa ne Qerret te Kavajes

Numri i dhomave: > 10
06 Maj 15:29 ,

Banesa 64m2 ne Qerret-Kavaje

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Mar 22:37 ,

Banesa ne Qerret te Kavajes

550 EUR

Numri i dhomave: 2,5
21 Gush 11:49 ,

Villa ne Qerret te Mali i Robit

258 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Në fillim